logo

# Сатира

Бил и Мелинда Гејтс се разведуваат поради Маленко!

насловна слика

Шок! Од извори блиски до семејството Гејтс, ексклузивно дознаваме дека причината за разводот на основачот на „Microsoft“, Бил Гејтс и неговата сопруга Мелинда е поранешниот Македонски пливач, Александар Маленко. Бил Гејтс бил видно изнервиран и розочаран откако дознал за љубовната афера на Маленко и Мелинда, по што настанала вистинска семејна драма, обидувајќи се да ја исфрли Мелинда низ прозорецот. Одлуката за развод Бил Гејтс ја донел експресно, колнејќи ја судбината, најмногу поради тоа што не започнал порано со чипирањето на населението, со што би се спречила аферата на неговата сакана сопруга со Македонскиот пливач.

Останува да видиме како ќе заврши оваа љубовна драма и дали е на повидок нов брак на Александар Маленко.

Коментари

DJ3CK3gAy5dQ0lqezbaTlvzarTe9b4ZL5Tv6cHja

iouo

DJ3CK3gAy5dQ0lqezbaTlvzarTe9b4ZL5Tv6cHja

A Цukerberg arno mu vikase, ne si igraj so niv jas si imav problem, tram go namestija, ke te namestat i tebe! Arno ama ne poslusa bidejki bese preokupiran so citanje knigi (po 5 -6 na den) ni cacko ne mu e raven.... i taka.


Остави коментар