logo

# Критика

Пролетни аниме препораки

насловна слика
Во Јапонија започна пролетната сезона на аниме. Оваа пролет се издвојуваат три наслови кои вреди да се погледнат. Otome Game Едно девојче после својата смрт е префрлено во друг свет на една видeо игра каде грчевито се бори да не заврши со сопствен фатален крај.
【はめふら】TV アニメ「乙女ゲームの破滅フラグしかない悪役令嬢に転生してしまった...」ノンテロップOP 『乙女ゲームの破滅フラグしかない悪役令嬢に転生してしまった...』ノンテロップOPを公開♪OPテーマはangela「乙女のルートはひとつじゃない!」 TVアニメ毎週土曜日MBS、TOKYO MX、BS11、J:テレほかにて好評放送中! ◆公式HP:https://hamehura-anime.com ◆公式Twitt...
Arte Една млада девојка од ренесансната Фиренца сака да оди против општествените норми и да стане уметник.
Arte Opening/OP アルテ - TV SIZE [HD] The Official Opening Scene Of The Anime Series; Arte Subscribe For More Content Like this! ------------------------------------------------------------------...
Digimon Adventure Римејк на култната поранешна серија Дигимон, со некои интересни новини во приказната.
Digimon Adventure 2020 OPENING [1080p] Digimon #DigimonAdventure2020

Коментари


Остави коментар